PMU Brwi

Soft Ombre Brows

Makijaż Permanentny

Śmiało możemy nazwać sztuką, a żeby tworzyć sztukę nie wystarczy talent oraz zaangażowanie, potrzebne jest także odpowiednie szkolenie oraz warsztaty pod okiem wykwalifikowanej kadry. Dlatego wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom szkolimy się u najlepszych.

Dziękujemy 🙂

Paulina Osinkowska

Katarzyna Teresiak

Ombre Brows oraz Soft Ombre Brows to jedna z najbardziej popularnych technik pigmentacji brwi na rynku.

“Must Have” wśród wielu celebrytów w Polsce i na świecie. Brwi po wyłuszczeniu nie powinny mieć idealnie zarysowanych granic. Dzięki umiejętnemu rozproszeniu pigmentu widoczna jest gradacja od podstawy brwi ku górze, a przody brwi pozostają delikatne. Technika ta pozwala uzyskać maksymalnie naturalny efekt i jest odpowiednia dla wszystkich typów skóry oraz osób w każdym wieku. Makijaż permanentny techniką Ombre Brows idealnie sprawdzi się u osób z tłustą skórą.

Decydując się na makijaż permanentny Ombre Brows, powinniśmy dokładnie zapoznać się z całym procesem pigmentacji brwi.

Pierwszym etapem poprzedzającym pigmentację jest wykluczenie wszystkich przeciwwskazań, które mogą zdyskwalifikować nas do zabiegu. Proszę nie zatajaj informacji dot. stanu zdrowia. Poszczególne przeciwwskazania nie znalazły się w karcie bez przyczyny. Zatajenie ich może mieć zły wpływ na pigmentację oraz efekt końcowy.

Następnym krokiem jest regulacja brwi oraz rysunek wstępny, który ma na celu zwizualizować finalny kształt brwi. Skoncentruj swoją uwagę na każdym najmniejszym szczególe takim jak: długość brwi, symetria, grubość. Pamiętaj jednak, że rysunek jest etapem, który ma na celu wyznaczyć idealny, dokładny i precyzyjnie zaznaczony kształt (na pierwszy rzut oka może wydawać Ci się gruby/toporny). Poinformuj o swoich obawach linergistkę! Makijaż permanentny to zabieg, którego efekt jest trwały i nie można go tak łatwo usunąć, dlatego nie bój się mówić o własnych odczuciach.

Mocniejsze nasycenie koloru bezpośrednio po zabiegu i zaczerwienienie w zapigmentowanej okolicy jest normalną koleją rzeczy, nie należy panikować.

Na zdjęciu przedstawiamy brwi bezpośrednio po zabiegu (lewa strona) i brwi po wygojeniu (prawa strona).

Ważne jest, aby stosować się do zaleceń specjalisty. Pamiętaj, że pielęgnacja po zabiegu jest równie ważna jak sam zabieg. Jeżeli chcesz, aby brwi równomiernie się wygoiły a finalny efekt był satysfakcjonujący zapoznaj się z zaleceniami pozabiegowymi.

Jak dbać o brwi po zabiegu?

Pamiętaj, że zabieg makijażu permanentnego jest zabiegiem inwazyjnym. Za pomocą igły oraz specjalnie przeznaczonego do tego urządzenia wprowadzamy pigment pomiędzy naskórek, a skórę właściwą.

Pierwsze dwa dni są bardzo istotne. Należy przemywać brwi 2-3 razy dziennie, aby zmyć nadmiar osocza, oraz nie dopuścić do powstania większego strupka. Na powierzchni brwi powinna utworzyć się delikatna błonka, która sukcesywnie dzień po dniu będzie się łuszczyć. Nie należy panikować w momencie widocznej różnicy w kolorze pomiędzy strupkiem, a efektem znajdującym się w miejscu gdzie strupek już odszedł.

W 4 dniu po zabiegu należy rozpocząć nawilżanie brwi, aplikując bardzo cienką warstwę bepanthen ( zbyt gruba warstwa może spowodować wyrzucenie pigmentu ze skóry, tym samym pigment się nie przyjmie).

  Nawilżamy brwi przez kolejne 10dni. Finalny, ostateczny kolor będzie widoczny po 4tygodniach od dnia pigmentacji. Ważne! Przed nałożeniem nowej warstwy produktu, należy oczyścić, przemyć brwi z pozostałości po poprzedniej warstwie.

W czasie gojenia brwi nie należy: drapać strupków, nakładać produktów kosmetycznych, przemywać brwi innymi specyfikami niż szare mydło, korzystać z solarium, sauny.

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • infekcja górnych dróg oddechowych,
 • gorączka,
 • OPRYSZCZKA !
 • zaawansowana cukrzyca,
 • choroby serca,
 • choroby krwi (hemofilia),
 • choroba nowotworowa – tylko w trakcie leczenia,
 • zakażenie wirusem HIV lub wirusem zapalenia wątroby (Hepatitis),
 • skłonności do tworzenia się blizn i keloidów,
 • choroba nerek,
 • choroba skóry (bielactwo, łuszczyca),
 • ciąża,
 • stany zapalne spojówek i oka,
 • jaskra,
 • przyjmowanie sterydów, antybiotyków, leków przeciwzakrzepowych i antydepresyjnych.

Makijaż Permanentny brwi metodą Ombre Brows

 

Cena 700 zł / Czas:  3-5 h

Korekta po miesiącu 200

Odświeżenie do 12 miesięcy:

50 % aktualnej ceny ( 350 zł )

Odświeżenie do 2 lat:

80 % aktualnej ceny ( 560 zł )

 

Neutralizacja koloru

 

Cena 200 zł / Czas:  1h

 

 

Laserowe usuwanie makijażu permanentnego Q-Switch

Usuwanie / Rozjaśnianie

Cena 250 zł / Czas:  30 min