Masaże

Poznaj ofertę masaży w Przystań Day Spa

Masaż Kobido

Masaż relaksacyjny ciepłym olejem

Masaż dla kobiet w ciąży

Masaż kijami bambusowymi

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż świecą aromatyczną

Masaż czekoladowy

Masaż kosmetyczny twarzy

Jeśli marzą Państwo o podarowaniu sobie odrobiny luksusu i spędzeniu kilku chwil w relaksującym otoczeniu pod opieką profesjonalnych masażystów, to zachęcamy do skorzystania z oferty masaży w naszym gabinecie w Nowej Soli. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroki wybór zabiegów, dzięki którym odpocznie zarówno Wasze ciało, jak i umysł. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Dlaczego warto wybrać się na masaż do Przystań Day Spa w Nowej Soli?

Decydując się na masaż w Nowej Soli w naszym gabinecie, wykonają Państwo gest w kierunku swojego napiętego i zmęczonego ciała, a także zadbacie o swoje zdrowie emocjonalne. Masaże w Przystań Day SPA Nowa Sól przynoszą naszym gościom:

  • redukcję stresu i napięcia ciała,
  • poprawę krążenia krwi,
  • ulgę w bólu mięśni,
  • poprawę mobilności i elastyczności,
  • wsparcie zdrowia psychicznego,
  • poprawę jakości snu,
  • poprawę ogólnego samopoczucia.

Nasze SPA w Nowej Soli jest miejscem, w którym na pierwszym miejscu stawiamy troskę o komfort naszych gości. Zatrudniamy wykwalifikowanych masażystów i masażystki, które dysponują wiedzą i umiejętnościami w zakresie różnych technik masażu, takich jak: masaż gorącymi kamieniami, masaż świecą aromatyczną, masaż czekoladowy, masaż kijami bambusowymi czy masaż dla kobiet w ciąży. Szczegółowe koszty poszczególnych usług są dostępne w cenniku masaży.

To oczywiście nie koniec oferty naszego salonu. Zapraszamy również do skorzystania z innych usług, takich jak oczyszczanie wodorowe, szeroko pojęta medycyna estetyczna czy makijaż permanentny.