Masaż świecą aromatyczną

Masaż świecą aromatyczną to holistyczna terapia, która może być szczególnie korzystna dla osób poszukujących zarówno fizycznego odprężenia, jak i emocjonalnego ukojenia. W naszym salonie SPA w Nowej Soli mogą Państwo ukoić przy jego pomocy swoje zmysły i ciało choćby dziś. Unoszące się w gabinecie zapachy pochodzące z olejków eterycznych podgrzewanych płomieniem świecy natychmiast odprężają, a odżywczy, ciepły, naturalny wosk i dotyk masażysty pogłębiają efekt relaksu. Zapraszamy do zapisów!

 

Masaż świecami aromatycznymi – ulga dla ciała i duszy w Przystań Day SPA w Nowej Soli

Masaż gorącą świecą aromatyczną, będący połączeniem ciepłego masażu i aromaterapii, przeniesie Państwa do świata odprężenia ciała i duszy. Oto jego największe zalety:

  1. Głęboki relaks.
  2. Hydratacja i odżywienie skóry,
  3. Poprawa nastroju.
  4. Ulga w bólu i napięciu mięśniowym.
  5. Poprawa krążenia.
  6. Detoksykacja ciała.
  7. Uspokojenie umysłu.
  8. Redukcja cellulitu.

 

Zapraszamy na masaż aromatycznymi świecami każdego, kto pragnie podarować sobie odrobinę luksusu i poczuć się wyjątkowo. Nasi doświadczeni i wykwalifikowani masażyści zajmują się również innymi rodzajami zabiegów, takich jak: masaż gorącymi kamieniami, masaż czekoladowy czy masaż dla kobiet w ciąży.

Masaże to jednak nie koniec oferty naszego SPA. Zapraszamy również na zabiegi z szeroko pojętej medycyny estetycznej oraz na profesjonalny makijaż permanentny. Koszty poszczególnych usług są dostępne w zakładce „cennik”, a w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Masaż świecą

Cena 240 zł / czas 60 min

Masaż świecą dla dwojga

Cena 480 zł / czas 60 min

Częściowy

Cena 160 zł / czas 30 min