Masaż czekoladowy

Czekolada dodaje kilogramów, ale okazuje się, że dodaje również urody – tylko ta stosowana na skórę. W ziarnie kakaowym znajdują się endorfiny, które wprawiają nie tylko nasz umysł, ale także i ciało w bardzo przyjemny stan. Właściwości czekolady postanowiono więc wykorzystać w kosmetologii. Warto zafundować sobie relaksujący masaż czekoladowy, który ma zbawienny wpływ na ludzkie samopoczucie oraz witalność naszego ciała. Jeśli marzy się Państwu masaż w czekoladzie, to zapraszamy do wizyty w naszym salonie SPA w Nowej Soli

Kiedy warto zdecydować się na masaż z czekoladą?

Masaż czekoladowy jest szczególnie polecany osobom, które odczuwają spadek energii, mierzą się z dokuczliwościami bólowymi czy złym samopoczuciem. Ma ponadto świetny wpływ na skórę, którą nawilża, odżywia i ujędrnia. Zabieg masażu przy pomocy czekolady sprawdzi się także przy cellulicie, otyłości i nadmiarze tkanki tłuszczowej. Wpływa na ludzkie ciało relaksująco i poprawia krążenie. Nie sposób zapomnieć również o wspaniałym zapachu, który podczas zabiegu unosi się w pomieszczeniu. Masaż czekoladowy z peelingiem jest ucztą dla każdego zmysłu, a w naszym salonie jest on wykonywany przez prawdziwych specjalistów.

To jednak nie koniec masaży dostępnych w naszej ofercie. Zapraszamy również do zapisów m.in. na: masaż gorącymi kamieniami, masaż świecą aromatyczną czy masaż dla kobiet w ciąży. Panie zapraszamy również na makijaż permanentny oraz szereg usług z zakresu medycyny estetycznej. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu!

CAŁOŚCIOWY

Cena 200 zł / Czas 60 min.

DLA DWOJGA

Cena 400 zł / Czas 60 min.

Częściowy

Cena 140 zł / Czas 30 min.