Masaż gorącymi kamieniami

Jeśli szukają Państwo sposobu na wyciszenie i całkowite odprężenie swojego organizmu, to zapraszamy do odwiedzin naszego SPA w Nowej Soli. W naszej ofercie dostępny jest m.in. masaż gorącymi kamieniami, który sprawi, że poczują się Państwo jak w raju. Jest to zabieg wywodzący się z czasów starożytnych, a jako pierwsi zaczęli go praktykować Chińczycy oraz Hindusi, którzy odkryli, że gorące kamienie zbawiennie wpływają na ich ciało i duszę. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami tej oferty!

 

Masaż gorącymi kamieniami – kiedy warto się na niego zdecydować?

Masaż gorącymi kamieniami w naszym SPA, znany również jako terapia kamieniami bazaltowymi, jest wykonywany pod okiem specjalistów, którzy wiedzą, do jakiej temperatury należy je podgrzać oraz w jaki sposób rozmieścić je na ciele osoby korzystającej z zabiegu. Oto jego główne zalety:

 1. Głębokie rozluźnienie mięśni.
 2. Poprawa krążenia krwi.
 3. Redukcja stresu i napięcia ciała.
 4. Uspokojenie układu nerwowego.
 5. Ulga w dolegliwościach bólowych.
 6. Zwiększenie elastyczności mięśni i stawów.
 7. Poprawa ogólnego samopoczucia.

Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałą ofertą naszego SPA w Nowej Soli, w której dostępne są inne odprężające masaże, takie jak: masaż świecą aromatyczną, masaż czekoladowy czy specjalny masaż dla kobiet w ciąży. Przystań Day Spa jest również miejscem, w którym panie mogą wykonać makijaż permanentny oraz skorzystać z szerokiego wyboru zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Ceny masażu gorącymi kamieniami oraz innych usług świadczonych w naszym gabinecie są dostępne w zakładce „cennik”.

Mimo tego, że masaż kamieniami jest zabiegiem bezpiecznym, nie może być wykonany u wszystkich.

Do przeciwwskazań zalicza się:

 • podwyższoną temperaturę ciała
 • choroby zakaźne
 • stany zapalne
 • choroby nowotworowe
 • zakrzepy
 • ciążę
 • łamliwość kości
 • zapalenie żył

 

Warto jednak podkreślić, że zarówno po porodzie, jak i po uporaniu się z chorobami, można bez przeszkód korzystać z dobrodziejstwo masażu gorącymi kamieniami.

Czas 60 min

Cena 220 zł