Oczyszczanie wodorowe w SPA w Nowej Soli

Jeśli szukasz miejsca, w którym skorzystasz z profesjonalnego zabiegu oczyszczania wodorowego w Nowej Soli, to zapraszamy do odwiedzin. Hydra Skin System+ to technologia wodorowania molekularnego, którą w Przystań Day SPA zajmują się wykwalifikowani kosmetolodzy.

💧OCZYSZCZANIE WODOROWE jest to wieloetapowy zabieg silnie oczyszczający skórę, o dodatkowym działaniu przeciwstarzeniowym. Złuszcza martwe komórki naskórka, usuwa zanieczyszczenia i nadmiar sebum. Głowica działa na zasadzie hydropeelingu w połączeniu z wprowadzaniem aktywnego wodoru i substancji aktywnych.

Dlaczego warto postawić na oczyszczanie wodorowe?⁣

Wodór jest najmniejszym pierwiastkiem, dzięki czemu jest w stanie przenikać w głąb skóry na poziomie komórkowym. Silnie oczyszcza skórę i zwalcza wolne rodniki tlenowe odpowiedzialne za starzenie, przez co stanowi doskonałą profilaktykę anti aging. ⁣Zabieg ten cieszy się sporą popularnością wśród naszych klientów, ponieważ poza oczyszczaniem:

  • ma działanie antyoksydacyjne,
  • poprawia nawilżenie skóry,
  • redukuje występowanie stanów zapalnych,
  • wygładza skórę,
  • jest metodą bezpieczną i delikatną dla ludzkiej skóry,
  • można go łączyć z innymi zabiegami.

Oczyszczanie wodorowe w Przystań Day SPA w Nowej Soli to zabieg całoroczny, polecany dla osób w każdym wieku. Idealny na lato. Skóra po zabiegu jest oczyszczona, gładka, nawilżona i promienna.  ⁣
Urządzenie ma jeszcze sporo innych funkcji, o których opowiemy podczas zabiegu… ❤⁣

Na oczyszczanie wodorowe zapraszamy też klientów z Zielonej Góry oraz okolic. Warto wybrać się do naszego gabinetu, by zadbać o skórę swojej twarzy w odpowiedni sposób. Polecamy również pozostałe usługi dostępne w ofercie naszego SPA w Nowej Soli, takie jak masaże, makijaż permanentny czy szeroki wybór zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Zapraszamy do zapisów!

Oczyszczanie wodorowe

( 6 etapowe )

Cena 270 zł / Czas 60 min

Oczyszczanie wodorowe

( 6 etapowe + kwasy całoroczne )

Cena 300 zł / Czas 70 min

Oczyszczanie wodorowe

( 6 etapowe + kwasy całoroczne + maska )

Cena 350 zł / Czas 90 min