Rytuał Japan Water Head Spa


Rytuał Japan Water Head Spa rozpoczyna się od relaksu w naszym pokoju spa oraz poczęstunkiem pysznej herbaty w towarzystwie relaksującej muzyki oraz blasku świec. Pierwszy etap rytuału to przygotowanie skóry głowy, umycie jej odpowiednim szamponem oraz przemasowanie skóry głowy, szyi, karku, dekoltu i twarzy na pianie, co sprawia ogromną przyjemność oraz błogi relaks.

Następnym etapem jest spłukanie z włosów szamponu za pomocą specjalnego ringa oraz nałożenie maski do włosów, na której ponownie zostanie wykonany masaż skóry głowy. Podczas masowania wykorzystujemy specjalne przyrządy takie jak grzebienie, szczotki oraz masażery.


Kolejnym etapem jest sauna na twarz i skórę głowy, która wpływa korzystnie i wspomagająco oraz przyczynia się do lepszego wchłaniania maski nałożonej na włosy oraz skórę głowy.

Pragniesz oderwać się od rzeczywistości, zwolnić tempo, zapomnieć o stresie? Szum lejącej się wody, blask świec oraz dotyk  doświadczonych terapeutów, którzy dbają o najmniejszy szczegół sprawią, że dzień stanie się lepszy, a wszelkie dolegliwości znikną.

Przystań Day Spa to odpowiedź na Twoje oczekiwania

Jest to nasz autorski rytuał zainspirowany kulturą Japonii. Nie znajdą go Państwo nigdzie indziej. Jako jedyni w Polsce posiadamy tego typu zabieg relaksacyjny na skórę głowy wykonywany na mokro.

Ważne:

Prosimy na rytuał zabrać ze sobą przybory do uczesania włosów ( szczotka, grzebień) .

Gabinet jest wyposażony w suszarkę do włosów.

 

Wersja podstawowa

Cena 300 zł

Czas około 90 min

Wersja rozszerzona

• Peeling skóry głowy

• zabieg na twarz ( peeling + maska )

Cena  350 zł

Czas około 90 min

Masaż Kobido

( jako dodatek do rytuału Japan Water Head Spa )

Cena  150 zł

Czas około 40 min