Laminacja brwi

 

Laminacja brwi

Ujarzmij Niesforne Brwi

Marzysz o gęstych brwiach, ale nie jesteś przekonana do makijażu permanentnego? Spróbuj laminacji – ten zabieg ujarzmi i wzmocni Twoje brwi, zachowując przy tym naturalny efekt.

Laminowanie brwi – co to jest?

Laminacja brwi to zabieg idealny dla tych z Was, które chcą budzić się z idealnie wystylizowanymi brwiami, jednocześnie zachowując ich naturalność. Nie każda z nas została obdarowana przez naturę gęstymi brwiami, a nawet jeśli – to dopiero połowa sukcesu. Czasem włoski rosną w dół, lub bardzo nieregularnie i nie jesteśmy w stanie zaprowadzić ich do ładu nawet skrupulatnym wyczesywaniem i stosowaniem żeli usztywniających.

Na czym polega laminowanie brwi?

Laminowanie brwi to zabieg, który doprowadzi nasze włoski do ładu, nada im pożądany kierunek oraz wzmocni i zregeneruje strukturę włosków. Trwałą zmianę kształtu włosów powoduje kwas tioglikolowy, który jest głównym składnikiem preparatu do laminowania brwi. Kwas ten rozrywa wiązania dwusiarczkowe włosa, co sprawia że jest on plastyczny i można nadać mu kształt i kierunek jaki chcemy. Podczas zabiegu łuska włosa zostaje otwarta (zupełnie jak przy prostowaniu keratynowym, czy trwałej ondulacji), więc kolejnym etapem laminowania brwi jest nałożenie preparatu intensywnie regenerującego – jest to keratyna i olejki roślinne. Uzupełniają spoiwo między łuskami włosków, poprawiając ich kondycję, elastyczność a także nadając blask.

Laminacja brwi – efekty

Efekt laminacji zależy oczywiście od tego, jaki kształt chcemy nadać swoim brwiom. Na pewno będą one bardziej ułożone, włoski będą rosnąć do góry, optycznie zwiększając objętość brwi i zachowując ład. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia przed i po zabiegu laminacji brwi – efekty mówią same za siebie:

Laminacja brwi – czy każde brwi się nadają?

Zdaniem stylistek brwi – każde brwi są podatne na zabieg laminacji. Jeśli Twoje brwi są jasne, lub wyjątkowo rzadkie, z powodzeniem możesz do zabiegu laminacji dołożyć koloryzację henną lub botoks brwi. Najważniejszy cel zostanie jednak osiągnięty – brwi układają się w dobrym kierunku, co sprawia że codzienne malowanie ich pomadą czy kredką to czysta przyjemność.

Jak długo utrzymują się efekty laminowania brwi?

Laminacja brwi utrzymuje się od 1 do 1,5 miesiąca. Wiele zależy od Twoich naturalnych predyspozycji, oraz przede wszystkim uwarunkowane jest cyklem życia włosków brwi – część z nich naturalnie wypada, a w ich miejscu pojawiają się nowe, którym znów należy nadać kształt poprzez laminację.

Laminacja brwi

Cena 100 zł / Czas 30min

Laminacja brwi + farbka

Cena 140 zł / Czas 40min

Laminacja brwi + botox

Cena 140 zł / Czas 40min

Laminacja brwi + farbka + botox

Cena 160 zł / Czas 50 min

Pakiet laminacji brwi + laminacja rzęs

Cena 320 zł / 300 zł

Czas 120 min

( dotyczy pełnego pakietu laminacji brwi + laminacja rzęs )