Manualne oczyszczanie twarzy

Idealnie oczyszczona, pozbawiona zaskórników cera, w dzisiejszych czasach to podstawa. Domowa pielęgnacja często okazuje się być jednak niewystarczająca. Dlatego wprowadziliśmy do naszej oferty klasyczne manualne oczyszczanie twarzy – jeden z najbardziej tradycyjnych zabiegów kosmetycznych, który przynosi naprawdę spektakularne rezultaty.

Manualne oczyszczanie twarzy to zabieg, który doskonale sprawdza się bez względu na rodzaj cery. Szczególnie polecany jest jednak posiadaczom cery problematycznej, na której dostrzec można prosaki czy otwarte oraz zamknięte zaskórniki.

Zanim przystąpimy do oczyszczenia cery, dokładnie ją zmywamy. Następnie przychodzi kolej na rozpulchnienie cery po to, aby oczyszczanie było łatwiejsze i odbywało się szybciej. Dopiero tak przygotowana skóra może być poddana zabiegowi manualnego oczyszczania. Zabieg wieńczy maska odpowiednio dobrana do potrzeb skóry: łagodząca, odżywcza bądź regenerująca oraz krem odżywczo-regenerujący.

 

Ile trwa manualne oczyszczanie twarzy?

 

Osoby, które zdecydowały się na skorzystanie z zabiegu oczyszczania manualnego, powinny zarezerwować sobie około dwóch godzin. Co ważne, jest to zabieg odpowiedni bez względu na wiek. Zalecamy traktować go jako wstęp do innych zabiegów o charakterze pielęgnacyjnym. Sprawdza się jednak również jako samodzielny zabieg oczyszczający.

Manualne oczyszczanie twarzy to zabieg w pełni bezpieczny, który gwarantuje widoczną poprawę wyglądu skóry. Odświeża cerę i sprawia, że znikają wykwity skórne. Skutecznie odblokowuje pory, które w rezultacie stają się mniej widoczne. Zmniejsza wydzielanie sebum przez gruczoły łojowe.

Mimo doskonałych efektów, jakie daje manualne oczyszczanie twarzy, zabieg ten nie może być wykonywany zawsze. Do przeciwwskazań zalicza się:

  • trądzik różowaty;
  • wszelkiego rodzaju uszkodzenia powiązane z przerwaniem ciągłości naskórka;
  • wszystkie stany zapalne skóry;
  • skórne reakcje alergiczne;
  • podwyższona temperatura ciała.

Chcesz cieszyć się czystą i gładką cerą bez widocznych porów i zaskórników? Oczyszczanie manualne twarzy to zabieg stworzony dla Ciebie!

Manualne oczyszczanie z ampułką i maską algową

Cena 200 zł / Czas 90 min.

Manualne oczyszczanie z mikrodermabrazją ampułką i maską algową

Cena 250 zł / Czas 120 min.