Pedicure hybrydowy w Przystań Day SPA w nowej Soli

 

Pedicure hybrydowy

W naszym SPA w Nowej Soli oferujemy również profesjonalny wykonany zabieg pedicure hybrydowego. Jest on doskonałym rozwiązaniem dla Pań, które cenią sobie gładkie i zadbane stopy oraz blask i trwałość lakieru na paznokciach u stóp. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i zapisów na pedicure w Przystań Day SPA Nowa Sól pod okiem wykwalifikowanej stylistki.​

Na czym polega pedicure hybrydowy?

Pedicure hybrydowy to połączenie pedicure klasycznego z nałożeniem na płytkę paznokciową niezwykle trwałego lakieru hybrydowego. Ten lakier nakładany jest cienką warstwą tak, jak lakier klasyczny, a następnie dzięki utwardzeniu w lampie LED nabiera sztywności i wysokiego połysku jak żel. Natychmiast po zabiegu paznokcie są pięknie błyszczące i suche. Zabieg jest idealnym rozwiązaniem dla klientek, które pragną, by lakier utrzymywał się na ich paznokciach i miał perfekcyjny połysk przez bardzo długi czas (nawet do kilku tygodni). Zalety naszego pedicure hybrydowego można podsumować w kilku punktach:

  • długotrwałość,
  • natychmiastowe wysychanie,
  • odporność na uszkodzenia,
  • wysoki połysk,
  • wzmocnienie naturalnego paznokcia,
  • rozwiązanie bezpieczne dla paznokcia i skóry
  • szeroki wybór kolorów i wzorów.

Zapraszamy do wizyty w naszym SPA w Nowej Soli nie tylko lokalne klientki, ale i Panie szukające specjalistki od pedicure hybrydowego mieszkające w Zielonej Górze i okolicach. Dla przepięknych i trwałych paznokci warto wybrać się w półgodzinną podróż autem. Naturalnie, zajmujemy się również manicure, a w naszej ofercie dostępne są ponadto masaże, makijaż permanentny czy inne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Zapraszamy do kontaktu i zapisów!

  •  

Pedicure SPA + hybryda

moczenie, opracowanie podeszw, skórek, paznokci frezarką, hybryda + krem lub maska

Cena 190 zł / Czas 120 min

Hybryda paznokci u stóp

Cena 120 zł / Czas 60 min

Pedicure

moczenie, opracowanie podeszw, skórek, paznokci frezarką + krem lub maska

Cena 120 zł / Czas 40 min

Masaż stóp do zabiegu

Cena 40 zł / Czas 15 min

Usunięcie hybrydy

Cena 30 zł / Czas 15 min

Maska do zabiegu

Cena 30 zł