Holistyczny rytuał pielęgnacji ciała

Aromaterapia / Peeling / Seans w saunie / Masaż holistyczny

Osoby szukające dłuższej chwili relaksu i prawdziwej rozkoszy dla swojego zmęczonego i napiętego ciała pod okiem profesjonalnych masażystów zapraszamy do zapisów na nasz masaż holistyczny. Jest to technika, która traktuje ciało jako całość, uwzględniając nie tylko fizyczne, ale również emocjonalne, mentalne i duchowe aspekty zdrowia. Określenie „holistyczny” pochodzi od greckiego słowa „holos”, co oznacza „całość”. Decydując się na skorzystanie z tej usługi, masz pewność, że nasi masażyści zadbają o Ciebie w sposób kompleksowy.

Masaż holistyczny – przebieg

Całość rytuału poprzedzana jest wstępem do aromaterapii. Przed przystąpieniem do peelingu całego ciała na oczy zostanie nałożona opaska dla uwydatnienia zmysłów. Spośród trzech przedstawionych olejków eterycznych wybieramy ten, który nam najbardziej odpowiada. Na tym olejku wykonywany będzie cały rytuał.

Następnym etapem jest wykonanie peelingu solnego. Po złuszczeniu naskórka przechodzimy na seans w saunie fińskiej, następnie wykonany zostanie masaż holistyczny całego ciała w tym stóp, twarzy i głowy, który poprzez unikalne sekwencje ruchów na długo zapada w pamięci. Przynosi on ukojenie rozumiane jako odciągnięcie zajętego umysłu od analizy sytuacji stresowej i wprowadzenie w stan głębokiego relaksu oraz odprężenie w pozytywnej atmosferze emocjonalnej i dostarczenie pozytywnych bodźców dla układu nerwowego. Holistyczny masaż zaspokaja potrzeby ciała jak i ducha, a także zmysłów wzroku, węchu i dotyku.

Wszelkie składniki pielęgnacyjne rytuału są pochodzenia naturalnego, całość przeprowadzana jest przy blasku świec, relaksującej muzyce i lampce szampana. Cena masażu holistycznego widoczna jest poniżej.

Serdecznie zapraszamy do zapisów i odwiedzin naszego SPA w Nowej Soli zarówno na relaksujący masaż holistyczny z peelingiem całego ciała, jak i inne masaże dostępne w naszej ofercie. Paniom polecamy z kolei m.in. makijaż permanentny oraz szeroki wybór zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Czas około 120 min.

Cena 350 zł