Paramedyczne zabiegi enzymatyczne DMK

 
Danne Montague-King – niezwykła moc enzymów roślinnych
 
Unikalnym zjawiskiem charakterystycznym tylko dla tej marki jest nie tylko pobudzenie procesu odnowy skóry, ale również stymulacja pracy naczyń krwionośnych i mięśni. Na skutek tego dochodzi do wystąpienia, tzw. efektu cytoplazmatycznego, który widoczny jest na powierzchni skóry w postaci zarysu naczyń włosowatych. Jest to potwierdzenie głębokiego działania enzymów zawartych w preparatach DMK.
 
„Stworzenie technik i produktów pomagających utrzymać młodzieńczy wygląd u kobiet i mężczyzn bez względu na wiek było i jest moim życiowym dążeniem.”

dr Danne Montaque-King

Paramedyczne indywidualne zabiegi lecznicze z wykorzystaniem najlepszych i najskuteczniejszych kosmeceutyków dla skór wymagających, zwłaszcza skór trądzikowych oraz zmagających się z różnego rodzaju egzemami.

Danne Montague King jest to światowa marka kosmeceutyków, będących liderem wśród zabiegów dla skór bardzo wymagających i skór trudnych. Filozofia marki opiera się na naturalnej farmakologii opartej na enzymach, aminokwasach oraz peptydach.

 

Indywidualne programy zabiegowe DMK, skupiają się na czterech podstawowych punktach.

 

USUNĄĆ – ODBUDOWAĆ – CHRONIĆ – WSPIERAĆ

 

Usuwamy martwe komórki naskórka, które powodują zatkanie porów, pigmentację, zmarszczki oraz suchość

 

Odbudowujemy skórę, pobudzając kluczowe procesy, które pozwalają naszym komórkom skóry pracować i żyć dłużej i bardziej efektywnie. Tworząc przy tym zdrową skórę.

 

Chronimy skórę przed procesami takimi jak glikacja, wolnymi rodnikami, słońcem. By nie powodować przedwczesnego obumierania i uszkadzania komórek skóry.

 

Wspieramy prawidłowe funkcjonowanie skóry w domu, poprzez prawidłowo dobraną, innowacyjną pielęgnację DMK.

 

Właśnie dzięki zachowaniu wszystkich czterech etapów, w każdym zabiegu oraz w pielęgnacji domowej uzyskujemy wspaniałe efekty terapeutyczne.

Programy zabiegowe DMK oparte są na naturalnej farmakologii i jako jedyne wykorzystują pełną moc enzymów. Cechuje je bardzo wysokie stężenie składników aktywnych.

Jako jedni z nielicznych w Polsce należymy do grona przeszkolonych kosmetologów, pracujących na kosmeceutykach DMK. 

Przebieg zabiegu:

Kuracje DMK rozpoczynają się zawsze zabiegiem wstępnym. Zabieg ten poprzedza szczegółowa
rozmowa, wywiad podczas, które ustalamy czy działamy prewencyjnie czy działamy na konkretny defekt skórny, dobieramy prawidłową pielęgnację i zlecamy ewentualne badania, w przypadku chorób skóry, potrzebne do prawidłowego działania i niwelowania problemu. Następnie rozpoczynamy zabieg wprowadzający, który ma za zadanie pozbyć się nagromadzonych toksyn z organizmu, dotlenić silnie skórę i przygotować ją na dalsze etapy kuracji. Zabieg rozpoczyna się dokładnym demakijażem skóry. Następnie stosujemy specjalny preparat detoksykujący na kilka minut. Następnie stosujemy specjalną maskę enzymatyczną na cały obszar twarzy, szyi oraz dekoltu. Maska ta hydrolizuje produkty odpadowe komórek i usuwa je ze skóry. Podczas tego etapu występuje proces odwróconej osmozy, który oczyszcza skórę z toksyn, utlenionych produktów przemiany materii oraz wolnych rodników. Maska ta także aktywuje pracę enzymów w skórze, pobudza aminokwasy takie jak prolina, lizyna. Tworzy efekt cytoplazmatyczny, zwiększanatlenienie, metabolizm komórkowy oraz funkcje immunologiczne.


Następnie maska po określonym czasie jest zmywana. W następnym kroku, przywracamy barierę epidermalną, poprzez stosowanie odpowiednich dalszych kroków zabiegowych.

 

Żaden zabieg nie wyklucza z codziennego funkcjonowania, co jest ważne w przypadku osób bardzo aktywnych życiowo. Co więcej, zaraz po zabiegu można wrócić do codziennych czynności. Nie występuje żadne podrażnienie skóry.

Wskazania:

  • trądzik
  • trądzik pospolity
  • trądzik różowaty
  • couperosis
  • zmiany skórne związane z wiekiem
  • plamy starcze
  • pigmentacja
  • blizny
  • choroby dermatologiczne m.in: AZS, łuszczyca, ŁZS

 

Przeciwwskazania:

  • Brak. Zabiegi te bezpieczne są dla każdego.

 

Terapia enzymatyczna maska #1

( zabieg wprowadzający )

cena 350 zł / czas 90 min

Terapia enzymatyczna maska #1+2

System opasania mięśni / lifting

cena 390 zł / czas 90 min

Terapia enzymatyczna maska #1+2+3

Skóra dojrzała, naczyniowa / anti-aging

cena 490 zł / czas 90 min

Terapia enzymatyczna maska #1+ Prosyme

Oczyszczenie / redukcja przebarwień

cena 350 zł / czas 90 min

Terapia enzymatyczna maska #1+ Quick Peel

Skóra naczyniowa / trądzik różowaty / przebarwienia / utrata elastyczności

cena 350 zł / czas 90 min

Maska szybkie piękno

Ekspresowa procedura ujędrniająca ( poprawa krążenia, dotlenienie, profilaktyka przebarwień )

cena 270 zł / czas 60 min

„ Matka panny młodej ”

Maksymalny lifting oraz trądzik różowaty

cena 430 zł / czas 90 min