Mikrodermabrazja

Perfekcyjny wygląd to marzenie większości z nas. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom tych przedstawicielek płci pięknej, które zawsze chcą wyglądać dobrze, proponujemy zabieg mikrodermabrazji – jeden z najskuteczniejszych zabiegów polegających na mechanicznym złuszczaniu naskórka.

Maska dobierana jest indywidualnie do efektu jaki chcemy osiągnąć.

Decydując się na zabieg mikrodermabrazji, klientki mogą być pewne, że jeszcze tego samego dnia mogą wrócić do swoich normalnych obowiązków. Nie ma żadnych przeciwwskazań do pracy zawodowej czy spotkań towarzyskich.

Wskazania do mikrobermabrazji

Zanim przystąpimy do zabiegu, klientka musi odpowiedzieć na szereg pytań, które pozwolą poznać jej oczekiwania, problemy skórne i efekt, jaki chciałby uzyskać. Przeprowadzamy dokładną ocenę skóry, co pozwala nam dobrać najbardziej odpowiedni w danym przypadku rodzaj mikrodermabrazji. Wszystko po to, aby każda klientka, która zdecydowała się oddać w nasze ręce, opuściła nasze Day Spa w stu procentach usatysfakcjonowana.

Pracujemy na najwyższej jakości sterylnym sprzęcie, co pozwala naszym klientkom poczuć się naprawdę pewnie. Bezpieczeństwo tych, którzy nam zaufali jest dla nas najważniejsze. Zabieg przeprowadzamy w komfortowych warunkach, dbając o samopoczucie naszych klientek.

Mikrodermabrazja wykonywana jest w naszym Day Spa przez wykwalifikowany personel, który może pochwalić się szeroką wiedzą teoretyczną oraz naprawdę bogatym doświadczeniem. Dzięki temu kontrola głębokości złuszczania jest perfekcyjna, co jest gwarantem najlepszych efektów. Oddając się w nasze ręce, klientki mogą być pewne, że ich skóra będzie prezentowała się doskonale.

Chcesz poprawić wygląd swojej skóry, a jednocześnie poczuć się piękniejsza? Postaw na mikrodermabrazję wykonaną w naszym Day Spa. Możesz być pewna, że nie pożałujesz swojej decyzji!

Mikrodermabrazję diamentową uważa się za stosunkowo delikatną i niepowodującą podrażnień. Kosmetyczka wybiera odpowiednią głowicę diamentową z odpowiednią grubością ziaren. Najmniejsze przeznaczone są najczęściej do okolic oczu i nosa, nieco większe do twarzy, średnich używa się do szyi i dekoltu, zaś największych do innych partii ciała, np. pleców. Ten rodzaj mikropeelingu polecany jest szczególnie osobom ze skórą podatną na podrażnienia i skłonną do alergii.

Mikrodermabrazja Twarz + Maska

Cena od 80 zł / Czas 40 min.

 

Mikrodermabrazja / Sonoforeza + ampułka / Łagodząca Maska Algowa na Twarz

Cena 140 zł / Czas 60 min.

Mikrodermabrazja Twarz / Szyja / Dekolt + Maska

Cena od 100 zł / Czas 60 min.